2+1=4

W dzisiejszym poście kilka odpowiedzi. Czemu mnie ostatnio tak mało, czemu nie piszę, nie odzywam się, nie szyję, nie szydełkuję, selfików formy nie postuję – ogólnie zawalam na całej linii.

Nie żebym się skarżyła, ale od jakiegoś czasu jestem zajęta tworzeniem.

Formy nie mam bo formy nabiera człowiek w brzuchu. Takiego z Michałem zrobiliśmy Julkowi psikusa, że na początku sierpnia, a może i końcem lipca zostanie starszym bratem.

Myślę więc, że zrozumiecie, że szykuję się na wojnę i na małą rewolucję. Bo znowu, zupełnie jak przy ciąży z Julkiem nic już ma nie być takie samo. I w obliczu tego wszystkiego blog trochę zszedł mi na dalszy plan.

Ale poprawię się obiecuję, możecie się szykować na posty wyprawkowe, słit focie maleńkich śpioszków i szydełkowych czapeczek. Przeżywania czy jajka czy jednak hamburgerek i prób tłumaczenia Michałowi, że imię Czesław to krzywda dla dziecka.

Znów wszystko od nowa, znowu u progu tej niesamowitej podróży. Chciałam się Wam pochwalić już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zadomowiłam się w tej ciąży, nie jest już taka abstrakcyjna.

Zastanawiacie się pewnie co z moimi treningami – nie musicie się martwić, jestem bardzo fit, zadbała o to moja wielotygodniowa przyjaźń z kibelkiem i rapacholinem. Ale powrócę, na pewno chciałabym pisać o treningach kobiety w ciąży, jak to faktycznie wygląda bez tej całej otoczki Ani Lewandowskiej, która pewnie codziennie budzi się w pełnym makijażu w delikatnym obłoczku Chanel Mademoiselle, cóż, ja budzę się w obłoczku wkurwu i poświaty z komórki oświetlającej mi godzinę na zegarku 4:38 i oznajmującej, że Julek już wstał.

Ciągle jem za dużo jajek i oglądam za dużo Plotkary, ciągle szukam równowagi.

Więc jak widzicie, wszystko po staremu. Tylko +1.

Zapinajcie pasy, będzie się działo.

 

One thought on “2+1=4

Leave a Reply