11 miesięcy, kumplu.

Mam w swoim macierzyństwie dni lepsze i gorsze. Wzloty i upadki. Czasem mam rację, a czasem się mylę. Ale jest jedna osoba, która tym wszystkim się nie przejmuje, której wystarczy tak niewiele. Bylebym tylko była.

Czasem wstaję z łóżka w euforii, czasem doła mam, ale Jego to nie obchodzi.

Nie liczy się makijaż, fryzura, czy jestem w nastroju do żartów czy bardziej awantury, nigdy nie stawia mi żadnych warunków. Zawsze ma dla mnie uśmiech. Bez oczekiwań, bez masek. Gdy jesteśmy sami zawsze mogę być w stu procentach sobą.

Nigdy nie powie mi, że jestem złą matką, bo dla Niego, zawsze jestem tą najlepszą.

Jest najwspanialszą publicznością przy tańcach i śpiewach, radość z po prostu bycia razem wiecznie odbija się w jego oczach – dwie niebieskie tęczówki miłości. Nie chce ode mnie niczego. Nie muszę być specjalnie rozrywkowa ani elegancko ubrana.

Mimo, że od czasu gdy się urodził, telefon przestał dzwonić z zaproszeniami, więc nie chodzę już na imprezy, ale to właśnie z nim codziennie mam najlepszy bal.

Nigdy nie usłyszę od Niego żadnej wymówki, zawsze ma dla mnie czas.

To On pokazał mi jak cieszyć się i doceniać piękne sekundy, które dla niektórych mogą być nic nie znaczące, ale to właśnie z nich składają się momenty najbardziej warte zapamiętania. Codziennie uczę się od Niego, że przytrafiają się czasem w życiu małe zawody i upadki, ale nie warto się nimi przejmować, dopóki obok zawsze jest ktoś, kto Nas przytuli i pomoże z nich wstać.

Śmiga mi teraz małą rączką po klawiaturze poganiając do zabawy, więc bez przedłużania – od 11 miesięcy mam nowego ziomka. Takiego, który zawsze śmieje się z moich żartów, któremu zawsze smakuje moja kuchnia, którego jestem ulubioną osobą na całym świecie.

Tak sobie, myślę, że najwyższa pora przestać dziwić się, że macierzyński zleciał tak szybko. Czas zawsze szybko leci, gdy spędzasz go dobrze się bawiąc i będąc po prostu szczęśliwym.

11 miesięcy za Nami kumplu.

A przed Nami kolejny super dzień.

One thought on “11 miesięcy, kumplu.

Leave a Reply