Nasz nadworny fotograf.

Wybór odpowiedniego fotografa do uwieczniania rodzinnych momentów to nie jest taka prosta sprawa.

Fotograf to trochę taki złodziej chwil, jest niesamowicie ważne by pokazywać te chwile odpowiedniej osobie, która przekuje je w piękne, magiczne zdjęcia. Która sprawi, że faktycznie dany portret, będzie odbiciem perfekcyjnym nie tylko pod względem technicznym, ale też emocjonalnym. Ja osobiście lubię takie zdjęcia, które trochę trącą uczuciem. Pokazują prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju chwilę – przy, której łza się w oku kręci gdy wraca się do niej po latach.

Dziś, chciałabym Wam przedstawić Dziewczynę, która wiele takich chwil z życia Naszej Rodziny przelała na papier fotograficzny. Która sprawiła, że mój Syn  na każdym zdjęciu zrobionym przez Nią, wygląda tak jak ja go widzę na codzień, zakochanymi, matczynymi oczami – absolutnie idealnie.

Wiecie, że zwykle tego nie robię, ale pokazanie talentu Izy jest jak najbardziej warte tego by pokazać Wam zdjęcia Julka przez Nią zrobione. Myślę, że lepszej rekomendacji nie trzeba 🙂

Iza jest po prostu cichym obserwatorem naturalnej rodzinnej relacji przy okazji z aparatem w ręku 🙂

Każdemu z Was kto chciałby mieć piękne, subtelne, naturalne zdjęcia z prawdziwym  ciepłem jak najbardziej polecam Jej usługi 🙂 Nie tylko do sesji rodzinnych 🙂

Bardzo żałuję, że nie mogła focić nam Chrztu, wybraliśmy „super pro sławnego fotografa”, i skończyło się to tragicznymi zdjęciami o zabarwieniu reportażu wojennego – ale to już temat na osobny wpis.

Namiar do Izy i trochę więcej o Niej znajdziecie tutaj:

www.izaplichta.pl

Piszcie i fotografujcie się!

 

Leave a Reply