Handmade album ze zdjęciami wersja Świąteczna.

Scrapbooking to moje nowo odkryte hobby, najpierw były zaproszenia, dzisiaj pokażę Wam album ze zdjęciami, którego kilka egzemplarzy przygotowałam w ramach prezentu Bożonarodzeniowego dla członków mojej Rodziny.

Jeżeli ktoś jeszcze rzutem na taśmę chciałby taki album wykonać będzie potrzebował:

  • gładkiej bazy albumowej – ja swoją zamówiłam ze sklepu – http://www.eco-scrapbooking.pl/
  • papierów do scrapbookingu we wzory świąteczne – ja swoje kupuję w http://www.paperconcept.pl/, ale wynika to tylko i wyłącznie tego, że mam blisko ich sklep stacjonarny więc wszystko co zamówię mogę sobie odebrać osobiście na następny dzień i nie ma też problemu z dokupieniem czegoś jak zabraknie
  • wszelkiego rodzaju ozdóbki do kart albumów – tak naprawdę wszystko co wpadnie Wam w oko – ja zaopatrzyłam się w scrapki w kształcie śnieżynek, reniferów, kupiłam również samoprzylepne filcowe ozdoby w kształcie pierniczka, choinki i skarpety świątecznej, sznurki z juki, dzwoneczki, wytłaczane naklejki ze świątecznymi sentencjami itd.
  • wstążeczki z wzorami świątecznymi do przykrycia miejsc w których łączą się papiery, albo w ogóle do przykrycia czegoś co przypadkiem nie wyszło, krzywo przycięty papier itd.
  • klej
  • odbitki zdjęć

Tutorial jest całkiem prosty, należy po prostu przyciąć papier, który chcecie na konkretnej stronie, nakleić go, na to nakleić fotografię przyozdobić pierdółkami, powtórzyć na wszystkich kartach  i WŁALA!

Wspaniały hendmejd album, za który pewnie mogłabym wziąć miliardy monet wygląda tak (doceńcie moją kreatywność przy cenzurowaniu twarzy Dżuliana :D):

Leave a Reply